bgb

Cпільнота Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького сумує з приводу непоправної втрати — смерті випускника навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Віталія Таранушенка.

Свій професійний шлях як журналіст Віталій розпочав у районній газеті «Світлий шлях», згодом працював на черкаській телерадіокомпанії «Рось».

Учасник російсько-української війни ще з 2014 року. Був серед захисників Донецького аеропорту, воював під час повномасштабної фази вторгнення.

Молодший сержант, нагороджений відзнакою Президента України за участь в АТО, нагрудним Знаком Пошани Міністерства оборони України, нагрудним знаком за взірцевість у військовій службі 3-го ступеня від головнокомандувача ЗСУ, орденом мужності 3-го ступеня від Президента, нагрудним знаком за зразкову службу 3-го ступеня Міноборони.

Університет підтримував зв’язки з захисником. Про це розповідали черкаським журналістам його викладачі.

З пошаною і вдячністю за захист України висловлюємо співчуття рідним і друзям Віталія Таранушенка.

Вічна памʼять!