Університетська громада сумує з приводу смерті Віталія Костянтиновича Підгорного.

З життя пішла людина, що була по-справжньому віддана медицині та науці.

Український лікар, хірург відділення хірургії Черкаської обласної лікарні (1966-1981), «Відмінник охорони здоров'я» (1975), директор Черкаського медичного училища (1981-1989), начальник приймально-сортувального відділення розгорнутого військового шпиталю на базі особливого медико-санітарного батальйону після аварії на Чорнобильській АЕС (1986), заслужений лікар Української РСР (1987), завідувач кафедри валеології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (1989-2009), «Відмінник освіти України» (1996), «Захисник Вітчизни» (1999), професор кафедри валеології (2006), член-кореспондент Української академії наук, почесний апітерапевт України, почесний член Академії медичних наук України.

Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним, усім, хто знав та працював із Віталієм Костянтиновичем у медичній та науковій сфері. Світла пам'ять про заслуженого лікаря України, видатного науковця, педагога й людину назавжди залишиться в наших серцях!

Ректорат, вчена рада, профком, колектив ННЦ «Медичний інститут Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького»