Захищаючи територіальну цілісність України від російських загарбників, загинув Гришін Олександр Юрійович — випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Олександр Юрійович народився у селищі Чорнобай 2 червня 1977 року.

Отримав спеціальність «Фізика» на факультеті фізики Черкаського державного педагогічного інституту у 1999 році.

Головний сержант стрілецької роти, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув 4 лютого 2023 року біля населеного пункту  Микільське Волноваського району Донецької області.

Похований 28 жовтня в смт Чорнобай.

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію.  Вічна і світла пам'ять Герою!

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Чорнобаївська громада на Черкащині попрощалася із захисником Олександром Гришіним. Йому було 46 років.

Олександр народився і провів дитинство та юність у селі Крутьки на Черкащині, розповіли у пресслужбі Чорнобаївської громади.

У січні 2022 року Олександра зарахували до особового складу в ролі інструктора кадру стрілецької роти.

— Я йду туди, щоб вони не прийшли сюди. Хто, як не я?, — говорив Олександр рідним. Навчав патріотизму своїх дітей.

Олександр Гришін працював учителем трудового навчання, креслення, інформатики та фізики. Його любили колеги та учні.

— Був веселим, позитивним, відповідальним, чесним, багато читав, завжди стояв за правду. Він мав чітку громадську позицію і був справжнім патріотом України, — додали у громаді.

З 4 лютого 2023 року Олександра вважали зниклим безвісти. Утім рідні продовжували його шукати, жили надією на диво.

Загиблого захисника ідентифікували за результатами ДНК-експертизи. Головного сержанта стрілецької роти Олександра Гришіна визнали загиблим в результаті бойових дій біля н. п. Микільське Волноваського району на Донеччині.

У захисника залишилися двоє дітей — Злата та Святослав.

— Олександр любив родину, був чудовим сім’янином, турботливим батьком, надійною опорою та підтримкою для батьків і сестри, з повагою і теплотою говорив про односельців, — розповіли в пресслужбі громади.

Поховали Олександра на Алеї пам’яті на центральному кладовищі селища Чорнобай.

Джерело: «Суспільне»