За зміни до постанови «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році» проголосував парламент 340-ма голосами.

Документ доповнили вшануванням сторічного ювілею Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

За словами народного депутата України Сергія Нагорняка, після усіх погоджень, нарешті вдалося поставити позитивну крапку у розв’язанні цього питання.

— Тепер можна сказати офіційно, що цього року святкування ювілею найбільшого закладу вищої освіти Черкащини відбудеться на всеукраїнському рівні. Хочу подякувати усім колегам за підтримку, а викладачам та студентам ЧНУ хочу побажати гарно відзначити цю визначну подію, — сказав Сергій Нагорняк.

Черкаський національний активно готується до дати святкування 12 жовтня, працює організаційний комітет.

— Хочу подякувати народному депутату Сергію Нагорняку за внесення питання на розгляд Верховної Ради України, а також усім народним депутатам за прийняття цієї постанови. Це гарний стимул для подальшого розвитку. Запрошуємо долучатися до святкування усіх друзів університету! — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Сайт народного депутата України Сергія Нагорняка