Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь у тренінгу від ГО «Черкаська молодіжна рада» на тему «Основи громадського активізму».

Під час тренінгу студенти дізнавалися про те, як заснувати свою громадську організацію, з’ясовували, в чому полягає різниця між волонтером, активістом, громадським діячем і політиком. Також обмінялися ідеями стартапів.

— Це був досить цікавий досвід для нашої студентської ради, оскільки ми дізнались один про одного трішки більше. Я вважаю, що це чудовий тимбілдинг, де ми можемо працювати в команді, генерувати різні ідеї для покращення нашого майбутнього. Такі заходи гарно мотивують розвиватися, тому чекаємо на нові зустрічі, — поділилася враженнями Євгенія, Лядецька голова студентської ради ЧНУ.