Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького долучився до відзначення Міжнародного дня селфі в музеях.

Організаторами були співробітники музейного комплексу університету: «Музей історії університету», «Музей українського рушника», «Зоологічний музей», «Музей Богдана Хмельницького», «Археологічний музей», «Музей історії університетської книги», «Музей-лабораторія педагогічної спадщини О.А. Захаренка».

Учасниками акції «День селфі в музеях ЧНУ» стали студенти та викладачі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, ННІ української філології та соціальних комунікацій, ННІ природничих та аграрних наук, ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва,  працівники наукової бібліотеки імені М. Максимовича.

Лариса Синявська, директорка «Музею історії університету»