Уже доброю традиції для студентів та викладачів кафедри туризму і готельно-ресторанної справи ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького стала завершувати перший місяць весни поїздкою до столиці для відвідання туристичної виставки.

UITT — це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Цьогоріч поїздка відбулася 30 березня. Більше 80 студентів усіх курсів навчання спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» з захопленням цікавилися представленими експозиціями, оцінювали майстерність рекламних промоцій та аналізували отриману інформацію.

Загальним враженням студентів була вдячність викладачам, що організували поїздку та спільне бажання наступного року знову відвідати таке захопливе дійство!

ННІ економіки і права