Здобувачі ОП «Готельно-ресторанна справа» 2 року навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького у межах навчальної дисципліни «Організація готельного господарства» (викладач – доцент Вікторія Красномовець) пройшли навчання за програмою «Безбар’єрність у галузі гостинності» на освітній платформі «Дія» та отримали сертифікати.

Студенти спеціальностей «Туризм і рекреація» та «Готельно-ресторанна справа» постійно проходять додаткові навчальні курси у секторі неформальної освіти, що доповнюють знання з обов’язкових та вибіркових освітніх компонентів освітньої програми. В університеті є Положення про зарахування результатів неформальної освіти здобувачам в рамках Освітньої програми, що дозволяє підвищувати мотивацію студентів при здобутті спеціальних компетенцій під час навчання.

Кафедра туризму і готельно-ресторанної справи