Інтерактивну освітню виставку «Більше, ніж я: солідарність і допомога у темні часи» в Першій міській гімназії Черкаської міської ради відвідали студенти 2–3 курсів спеціальності 014 «Середня освіта. Історія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького разом з доценткою кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Анжелою Іржавською.

Виставка проходить у межах проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні» (Освітній центр «Простір солідарності», за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Гідами були учні старших класів гімназії, яких готували за спеціальною тренінговою програмою. Захід пройшов в активній комунікації учнів і студентів з елементами інтерактивних ігор. Кураторка проєкту — вчителька історії ПМГ Галина Корнієнко.

ННІ міжнародних відносин, історії і філософії