Нещодавно відбулося Всеукраїнське кіберспортивне змагання серед закладів вищої освіти України University Master Cup 2019.

Участь у турнірі взяла й команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. І хоч фіналістами змагань студенти ЧНУ не стали, проте відзнаки турніру отримали.

— Усі ми різні, але нас об'єднує любов до комп'ютерних ігор. Серед наших гравців студенти ННІ інформаційних та освітніх технологій, ФОТІУСу, ННІ природничих та аграрних наук. Команда нова і потрібно працювати, щоб здобути перемогу. Але ми продемонстрували непоганий рівень підготовки, — розповів капітан команди Дмитро Попруженко.

За результатами змагань, із-поміж 135 учасників студенти ЧНУ потрапили до ТОП-10 кращих гравців.

Черкаський національний університет вітає студентів та бажає їм майбутніх перемог!

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького