Учотирнадцяте відбудеться Всеукраїнська урочиста церемонія «Герої спортивного року» в Києві 9 березня. Дійство є одним із найголовніших спортивних подій року і традиційно присуджується найкращим спортсменам, тренерам та фахівцям спорту за вагомі досягнення, що прославляють Україну в світі.

Про це повідомляє НОК України в Черкаській області.

Цього року під час гала-вечора, організованого Національним олімпійським комітетом України, спортивні Оскари отримають переможці в 12 номінаціях.

Четверо черкаських спортсменів потрапили до списку номінантів на звання «Героїв спортивного 2019 року».

Серед них — випускники та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького:

• Випускниця ЧНУ Анастасія Сапсай — чемпіонка світу і ІІ Європейських ігор з самбо. Спортсменка представлена в номінації «Разом з олімпійцями (неолімпійські види спорту)».
  • Студент ЧНУ Нікіта Руслов у складі чоловічої збірної команди з баскетболу 3х3 до 23 років — срібні призери чемпіонату світу U23. Вони номіновані як «Найкраща команда з ігрових видів спорту (збірна)».

Переможці будуть названі під час церемонії.