18 березня Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяла участь в тематичному флешмобі, спрямованому на підтримку кримчан. Акція ініційована активною молоддю Черкас за підтримки Черкаського молодіжного ресурсного центру й Центру національно-патріотичного виховання.

Незважаючи на вихідний день та негоду, на Соборній площі зібралися більше 300 черкасців та гостей міста для того, щоб світ почув чітку позицію українців щодо виборів в окупованому російським агресором Криму.

Учасники флешмобу утворили на центральній площі міста живе гасло «Крим — це Україна». Потім одночасно підняли над собою жовто-блакитні таблички, імпровізовані виборчі бюлетені з аналогічним написом і вкинули їх до виборчих скриньок.

– Цим самим ми засвідчуємо свою чітку й переконливу позицію, що Крим — це українська територія. Сьогодні ми вийшли, щоб нагадати всім про це, — зазначила голова Студентської ради університету Юлія Нечипоренко.

Керівник відділу виховної роботи Людмила Солодка