Для студентів 1 і 2 курсів спеціальності 201 «Агрономія» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького  нещодавно були проведені навчальні виїзні заняття з дисциплін «Механізація в рослинництві» та «Сільськогосподарська ентомологія».

Студенти відвідали підрозділ механізації СТОВ «Перемога», розташований у с. Ковалиха Черкаського району, де ознайомилися із зразками техніки для забезпечення основних агротехнологічних заходів фермерського господарства. Під керівництвом викладачів кафедри біології, екології та агротехнологій — Ігоря Колодки, Ольги Зубенко та провідних фахівців господарства студенти мали змогу ознайомитись із особливостями застосування техніки та елементів агротехнічних заходів, таким чином закріпивши отримані протягом року теоретичні знання.

ННІ природничих та аграрних наук