Студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучилася до всесвітнього флешмобу «Залишайся вдома».

Адже, справді, фраза, яку за останній місяць ми найчастіше зустрічаємо в мережі, — «Залишайтеся вдома». Хтось до неї звик і не звертає уваги, а когось вона починає дратувати.

Багатьом набридло сидіти вдома, хочеться до університету на пари, на роботу, обійняти своїх друзів і випити каву в улюбленій кав'ярні — хочеться жити без остраху пандемії.

Усі, крім вірусу, втомилися. Він не знає втоми і не пробачає помилок. Тому, щоб не провокувати спалахів захворюваності і не продовжувати замкнуте коло людської безвідповідальності, необхідно виконувати правила карантину, такі як:

• залишатися вдома;
  • мити руки з милом;
  • користуватися антисептиком;
  • тримати дистанцію;
  • одягати маску;
  • не забувати про ЧНУ.

Складаючи плани на «після карантину», пам’ятайте, що все це попереду, а зараз найважливіше — не втрачати пильності, бо безтурботність може коштувати дуже дорого!

Бережіть себе і свій спокій! Піклуйтеся про своє здоров'я та здоров'я рідних! І долучайтеся до челенджу та позначайте нас: #chnu_life, #залишайсявдома

Але перед цим запрошуємо переглянути відеофлешмоб студради:

Студентська рада ЧНУ