17 листопада 2023 року, у Міжнародний день студентів,  студентська рада ЧНУ організовує проведення благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ.

Ярмарок розпочнеться об 11.00 в спортивній залі навчального корпусу №3 (бульвар Шевченка, 79).

Організатори заходу підготували ряд цікавих локацій, зокрема,  майстер-клас зі створення ляльок мотанок, тренінги з медичним, військовим  інструкторами,  армреслінг, картини афірмації, карти таро, парапсихологічний сеанс і тату. Звісно, будуть і кава, і смаколики, і печиво з передбаченням,   продаж декоративних та художніх виробів,   шапок ручної роботи тощо. Приготували  і сертифікати на каву з викладачем.

Родзинкою ярмарку стане аукціон. Організатори приготували  кілька незвичайних лотів, про які ми розповімо згодом.

Для поціновувачів музичного мистецтва Фабрика музичного мистецтва «Voices» проведе великий благодійний концерт. Участь у ньому візьмуть знані не тільки в Черкасах:  

заслужений артист України, актор, музикант і волонтер Сергій Бобров (гітара, вокал)

 

трубач із Лисичанська Денис Мосяженко

 

скрипалька Юлія Бунь-Волкотруб

 

Ми чекаємо на вас: студенти, викладачі, працівники, випускники університету, а також на всіх, хто хоче допомогти нашим захисникам. Усі зібрані кошти будуть перераховані військовослужбовцям, які певним чином пов’язані з Черкаським національним: навчалися чи  навчаються нині, працюють самі або члени їхніх родин.