Студентка магістратури психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анастасія Богданова взяла участь у проєкті «Говорити», присвяченому темі домашнього насилля.

Його проводили на базі закладу вищої освіти фахівці Черкаського міського центру соціальних служб спільно з фондом UNFPA у співпраці із ГО «Інноваційні соціальні рішення». Тривав проєкт цьогоріч із січня до червня. Своїми враженнями від участі у проєкті та практичними знаннями випускниця поділилася у програмі «Радіодень» на хвилі «Українське радіо Черкаси».

Соціальна ініціатива реалізована у Черкаській громаді за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у співпраці із громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення» та за фінансової підтримки уряду Канади, розповіла Марина Матвійчук — авторка та координаторка проєкту «Говорити», начальниця відділу соціальної роботи у громаді Черкаського міського центру соціальних служб.

Детально про це — на «Українському радіо»:

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького