Студентка 2-го курсу ННІ економіки і права спеціальності «Право» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анюта Дейнеко стала однією з переможниць Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді, який відбувся за ініціативи Національного агентства України з питань державної служби і Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС.

Його мета — зацікавити молоде покоління державною службою, підтримати амбітну мотивовану молодь, покращити суспільне сприйняття роботи державних службовців. Анюта перемогла у номінації «Реформування освіти».

Під час церемонії нагородження переможців привітали голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина, програмна аналітикиня UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні Ганна Герасименко, координаторка Компонента «Децентралізація управління освітою» Швейцарсько-українського проєкту DECIDE (Decentralization for Improved Democratic Education) Лариса Жабенко, менеджерка проєктів Hanns Seidel Stiftung Ukraine Світлана Савран, координаторка програми «Жінки-лідерки» Національного Демократичного Інституту (National Democratic Institute) Марія Веселовська, відзначивши глибину, креативність та унікальність поданих робіт.

Щиро вітаємо переможницю і зичимо їй подальших успіхів!

Кафедра державно-правових дисциплін