Студентку ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я Анастасію Шпанюк було визнано кращою спортсменкою лютого в Черкасах.

Про це повідомляє пресслужба НОК України в Черкаській області.

За звання спортсмена місяця на Черкащині боксерка вела боротьбу зі стрільцями Дмитром Омельяненком та Олексієм Культенком, легкоатлетами Валерією Іванченко та Олексієм Кириліним. Однак експертна комісія, проаналізувавши всі результати черкаських спортсменів, визнала Анастасію переможницею і нагородила її почесною відзнакою та грошовим призом.

Довідка. Анастасія професійно займається боксом та має ступінь майстра спорту. На відкритому чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок, який відбувся в Чернівцях, дівчина у ваговій категорії до 75 кг, завоювала «золото» із результатом — 300 очок. Підготував її тренер Андрій Мальований.
Зазначимо, що турнір став першою великою подією в українському боксі цього року. В окремому загальному заліку черкаські боксери зайняли третє місце, пропустивши вперед команди з Києва та Київської області.

Автор: студент ННІ української філології та соціальних комунікацій Максим Холявко

ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я