Студент навчально-наукового інституту економіки і права, АТОвець Дмитро Котомчанин потрапив у ДТП. Нині він знаходився у реанімації. Про це інформує ІА «ВиЧЕрпно»».

Чоловік уже пережив найскладнішу операцію та п’ять переливань крові. Попереду на нього чекає ще три операції та довгий процес реабілітації. Про це повідомила знайома постраждалого Альона Осауленко:

— Станом на сьогоднішній день Дмитро пережив найскладнішу операцію, під час якої йому вставляли титанову пластину у бедро. Через низький рівень гемоглобіну йому довелося зробити багато переливань крові. 29 липня Дмитра перевели в палату. Щойно стан зоров’я покращиться, на нього чекає ще три операції

Завдяки всім небайдужим містянам і волонтерам на закупівлю титанових пластин та спиць вдалося зібрати 24 тис. 800 грн. Попереду на чоловіка чекає довгий процес лікування. У родини немає таких коштів, тому вони, як ніколи, потребують допомоги небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7573 7119 7353 (Дар’я Котомчанина).