Студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Діана Просяник виборола право для стажування у «Воєнному Хабі медіамобільності».

Таке практичне навчання триватиме 15 днів і буде організоване в провідних редакціях Києва. Мета стажування — опанувати навички роботи універсального журналіста в час війни.

Організатори наголошують на важливості навчання навіть у час війни: «Продовжуємо навчати й навчатися. У цьому наша сила!»

— Дуже вдячна кафедрі журналістики, реклами та PR технологій, особисто завідувачці Тетяні Бондаренко за те, що поінформували та посприяли в організації моєї участі. Із нетерпінням чекаю старту практики та буду розповідати подробиці в сториз!» — зазначила Діана Просяник.

Стажування організовують «Souspilnist Academy» і «Фундація Суспільність» спільно з «Internews Ukraine» та за сприяння «Детектор медіа».

Кафедра журналістики, реклами та PR технологій