Студенти та викладач ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у чемпіонаті України з легкої атлетики.

Студентка Тетяна Безшийко посіла третє місце в бігу на 400 метрів з бар'єрами на чемпіонаті України. Спортсменка стала чемпіонкою серед молоді із результатом 59,17 с.

Студент Ростислав Голубович виборов друге місце в бігу на 400 метрів з бар’єрами на чемпіонаті України серед молоді з результатом 54,13 с.

Старший викладач кафедри дисциплін ЧНУ Денис Нечипоренко посів друге місце в бігу на 400 метрів з бар'єрами на чемпіонаті України серед дорослих та молоді. Результат спортсмена — 50,88 с.

Молодіжна команда, у склад якої входили студенти Черкаського національного університету, здобули друге місце в естафетному бігу 4х100 метрів на чемпіонаті України серед дорослих та молоді. До складу команди входили:
  • Андрій Єрещенко (1 етап);
  • Дмитро Юнак (2 етап);
  • Євген Слободянюк (3 етап);
  • Костянтин Кишкань (4 етап).

Вітаємо спортсменів!

ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я