bgb

Студенти та викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького блискуче виступили на Кубку України з легкої атлетики.

Майстер спорту з легкої атлетики, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спортивних дисциплін Денис Нечипоренко став срібним призером Кубка України з легкої атлетики з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 52,27 секунди.

Протокол.
Денис вихованець школи вищої спортивної майстерності м. Черкаси.

Тренери: Леонід Нечипоренко та Олена Нечипоренко.

Студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я Ростислав Голубович став переможцем Кубка України з легкої атлетики з бігу на 400 м з бар’єрами з результатом 51,31 секунди.

Протокол.

Ростислав є вихованцем Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву м. Черкаси.

Тренери: Інна Василенко та Олександр Старовойтов.

Змагання проходили у Львові 13 липня 2024 року.