bgb

Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко взяв участь у засіданні громадської організації «Спілка ректорів закладів вищої освіти України».

— 12 вересня на засіданні Спілки ректорів закладів вищої освіти України за участі представників Міністерства освіти і науки України та профільного Комітету Верховної Ради України розглянули результати вступу 2024, — зазначив він.

Попередні підсумки кампанії, хоч вона ще й триває, впевнюють нас у тому, що молодь обирає українські університети.

Водночас мова йшла про необхідність зменшення вступних балів для надання молоді більших можливостей реалізувати право на освіту саме в Україні.
Запланували в жовтні-листопаді провести загальноукраїнську конференцію, присвячену майбутньому української вищої освіти.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького