Науковці ННІ міжнародних відносин історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції із міжнародною участю «Соціально-економічний і політичний розвиток країн Східної Європи (XVI — XXI ст.)» в режимі онлайн та підтримали ініціативу історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, як партнера по грантових освітніх і наукових проєктах.

Серед установ-співорганізаторів конференції були Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Державний архів Київської області, Державний архів Черкаської області, Державний архів м. Києва, Українське представництво канадської недержавної організації «Українсько-єврейська зустріч», ГО «Науково-освітнє історичне товариство (м. Київ).

Директорка  ННІ міжнародних відносин історії та філософії Наталка Земзюліна виступила  з доповіддю в межах головної теми наукового заходу та долучилася до дискусії.

Детальніше за посиланням