Літературна естафета «Шевченкіана письменників-випускників Черкаського університету», присвячена 207-й річниці з дня народження Шевченка та 100-річчю Черкаського національного, пройшла в університеті 12 березня.

Про це повідомляє кореспондентка пресслужби ННІ УФСК.

Модерував дійство завідувач кафедри української літератури та компаративістики, професор Володимир Поліщук.

Участь у підготовці естафети взяли викладачки кафедри — Ольга Мірошник та Марина Корецька.

У виконанні студентів-філологів прозвучали вірші як сучасних авторів, так і «класиків». Звучали також твори письменників з ЧНУ:

— Особиста подяка за декламування мого поетичного циклу «Шевченкові березини». Це стало для мене приємним сюрпризом, — ділиться на своїй сторінці у фейсбуці викладачка Ганна Клименко-Синьоок.

Учасники естафети, крім декламування, підготували ще й інформацію про творчий шлях авторів: Василя Марсюка, Івана Дробного, Олексія Озірного та інших.

Присутнім студентам так сподобалися вірші, що захотілося краще ознайомитися із творчістю авторів:

— Було цікаво послухати вірші. Деякі запам‘ятались і пройняли до глибини душі, захотілося ознайомитися детальніше з творчістю митців. Неймовірно атмосферний літературний захід, — поділилася враженнями студентка 2-А курсу Анастасія Мазур.

Авторка тексту і фото:

студентка ННІ української філології та соціальних комунікацій Альона Гончар