Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, ветеран АТО, депутат Черкаської міської ради Сергій Прядка поспілкувався у новому випуску програми «Стадіон» з ведучим, майстром спорту України міжнародного класу з футболу Богданом Кулиничем.

Сергій став на захист Батьківщини ще в 2014 році. Отримав важке поранення, та попри це повернувся до активного життя, почав займатися спортом, допомагати в реабілітації дітям з інвалідністю. У 2022 році взяв участь у «Іграх Нескорених» у Гаазі. Тоді за результатами змагань Сергій виборов олімпійське золото зі штовхання ядра та увійшов у десятку кращих веслувальників.

Чим зараз живе і які плани готується реалізувати в найближчому майбутньому, пропонуємо вам переглянути відео: