Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та голова ради ректорів, директорів ЗВО Черкащини Олександр Черевко взяв участь у нараді з питань реформи фінансування вищої освіти. У Міністерстві освіти і науки України ректорам провідних закладів вищої освіти було представлено варіанти формули, за якою може відбуватися фінансування.

За словами Олександра Черевка,серед умов належного фінансування закладу вищої освіти — успішний набір студентів, високі рейтинги закладу та якість освітніх послуг, які він надає.

В обговоренні актуального питання взяли заступники Міністра освіти і науки України, представники Верховної ради України, керівники закладів вищої освіти. Присутні зійшлися на думці, що політику фінансування вищої освіти слід формувати на основі стратегії розвитку, а не постійного скорочення видатків.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького