Відбулося засідання оновленого складу Ради молодих учених Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Зустріч відбулася в онлайн-форматі, яка об’єднала молодих науковців університету з метою знайомства із новими делегатами та планування спільної діяльності.

На порядку денному розглянули важливі питання щодо оновлення складу правління Ради молодих учених, зокрема обрання заступника голови та переобрання секретаря, обговорення плану заходів у навчальному році.

На засіданні обрали заступником голови Вікторію Бондар, кандидатку педагогічних наук, старшу викладачку кафедри дошкільної та спеціальної освіти, а секретарем — Наталію Кравцову, аспірантку кафедри початкової освіти, лаборантку кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки.

З оновленим складом Ради молодих учених можна ознайомитися за посиланням.

Юлія Соловей, голова Ради молодих учених