bgb

Упродовж 13-14 червня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся всеукраїнський дискусійний форум «Тенденції підготовки фахівців у сфері освіти та освітнього менеджменту».

Захід на базі навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва об’єднав понад 120 учасників із різних міст України, зокрема Києва, Черкас, Івано-Франківська, Дніпра, Запоріжжя, Кам’янця-Подільського, Рівного, Львова, Мукачева, Одеси, Херсону, Чернігова тощо. Організаторами форуму виступили науковці ЧНУ ім. Б. Хмельницького (професори й професорки Тимофій Десятов, Вікторія Білик, Євгеній Лодатко, Тетяна Зорочкіна), Українського державного університету ім. М. Драгоманова (професор Тарас Олефіренко, професорка Олена Матвієнко), Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (професорки Оксана Кондур, Руслана Романишин).

У програмі панельної дискусії було обговорено сучасні тенденції щодо підготовки фахівців дошкільної та початкової освіти; фахівців з управління освітніми закладами та якістю освітніх послуг; докторів філософії з освітніх, педагогічних наук; психолого-педагогічної підготовки майбутніх учителів. Дискусійний форум відбувався синхронізовано в offline та online форматах. Дистанційно, окрім представників закладів організаторів заходу, доєднувались викладачі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Херсонського державного університету, КЗВО «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради, Мукачівського державного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Мукачівського державного університету, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та інших.

Співорганізатор форуму, ректор Українського державного університету ім. М. Драгоманова, професор Віктор Андрущенко відзначив професійність та довгорічну співпрацю з Євгеном Лодатком, д.п.н., професором кафедри освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи та нагородив його почесною відзнакою «Драгоманівська родина».

Також у межах заходу було підписано угоду про співпрацю в галузі освіти і науки між Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького та Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова.

Після завершення форуму учасників заходу ознайомили з матеріально-технічною, навчально-методичною базою інституту, зокрема провели екскурсії та показали можливості навчальних лабораторій Нової української школи, Стем-лабораторії, ресурсної кімнати, виставкової зали.

Щиро дякуємо співорганізаторам та учасникам форуму за високий рівень доповідей, обмін досвідом та створення платформи для подальшої співпраці.

Кафедра освітнього і соціокультурного менеджменту та соціальної роботи