bgb

З липня розпочалася археологічна практика для студентів першого та другого курсу спеціальності 032 «Історія та археологія» ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Практика проходить на базі Скіфської Правобережної археологічної експедиції під керівництвом кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН України Олександра Могилова.

Студенти мають унікальну можливість не лише побачити, а й безпосередньо взяти участь в дослідженні курганів доби бронзи та скіфського часу. Під керівництвом досвідчених археологів практиканти проводять розмітку, розкопки та розчищення об'єктів. Таким чином студенти здобувають практичні навички польових археологічних досліджень.

Андрій Касян, директор Центру вивчення пам’яток археології