У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького навчається талановита молодь, яка гідно представляє свою Альма Матер на фестивалях та змаганнях.

Дев’ять студенток узяли участь у цьогорічному конкурсі «СтудМіс Черкащини-2016». Серед них — третьокурсниця Яна Кондратюк, майбутній журналіст.

Для дівчини «СтудМіс» був вдалим дебютом — вона одягла корону І Віце-СтудМіс Черкащини 2016.

На цей конкурс Яна прийшла, щоб стати більш упевненою в собі. Дівчина любить танцювати, мріє стрибнути з парашутом, оскільки її мама в минулому парашутистка (78 стрибків).
Незважаючи на те, що в мене найменший зріст серед учасниць усіх років конкурсу, я потрапила до фіналу й пишаюся цим, зазначає Яна. Вважаю, що досвід, отриманий на конкурсі, допоможе в майбутній журналістській професії, — представила себе дівчина.
Про те, як потрапила на конкурс, Яна розповідає:
— Мене запросила минулорічна учасниця конкурсу. Вона переконала, що варто взяти участь.

Красуня каже, що за неї вболівали родина, хлопець, друзі, знайомі й незнайомі їй люди. Це окриляло й давало сили.

— Я була просто собою, зовсім не думала про перемогу, — зізнається студентка.

Зараз свято краси вже позаду, Яна складає іспити. Свій університет образно називає: «Дім знань, де я опановую майбутню професію». Усім студентам та абітурієнтам бажає досягати своїх висот та поставленої мети.

Владислава Громенко, І курс ННІ УФСК