Студенти першого курсу навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва разом із кураторами груп відвідали Черкаський обласний художній музей, де експонується унікальний витвір мистецтва — креативна мапа України.

Це вишивальна мапа, до створення якої долучилося 70 handMade-мисткинь нашої країни. Ініціювала рукодільний проєкт під час карантину вінничанка Ольга Петлюк.

Челендж був успішно реалізований, нині вишивана мапа мандрує різними містами України. З 4 вересня її можуть оглянути черкащани в Черкаському обласному хідожньому музеї. Студенти Черкаського національного скористалися такою можливістю і не розчарувалися. Вони були захоплені унікальною роботою, кольоровою гамою, різноманіттям матеріалів, зрозуміли, яка копітка робота була виконана майстринями.

Екскурсійна прогулянка залами художнього музею стала не тільки професійним натхненням у жанрі декоративно-прикладного креативу, а й досвідом організації мистецьких проєктів, які здатні об’єднати та зацікавити велику кількість людей.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва