Виїзне заняття на базі Національного природного парку «Холодний Яр» організували для першокурсників спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Спеціальна освіта (логопедія)» в межах дисциплін «Дозвіллєзнавство» та «Народознавство» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Під час заняття студенти збагатили набуті знання щодо пам’яток природи, історії, культури, археології, козацтва, національно-патріотичного руху рідного краю. Відвідали Гайдамацький став з оборонними насипними валами та підземними печерами, Свято-Троїцький Мотронинський жіночий монастир, дуб Залізняка, традиційну українську садибу. Дізнались про національні страви, організацію і проведення вечорниць, жіночий та чоловічий одяг, поласували кулішем, вергунами, квасом.

Пізнаючи традиції, культуру власних предків — ми пізнаємо себе, відчуваємо силу роду, цінуємо надбання предків.

ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва