Колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяв участь у заходах з нагоди Дня пам’яті й примирення.

Всеукраїнська мистецько-меморіальна акція «Перша хвилина миру» відбулася в Черкасах біля Пагорба Слави 8 травня о 23:01. Саме в цей час у 1945 році було підписано Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини та припинено вогонь у всій Європі.

До акції долучилися керівництво, викладачі та студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У пам'ять про момент беззастережної капітуляції нацистської Німеччини в Другій світовій війні, після проголошення першої хвилини миру присутні встановили лампадки біля підніжжя меморіалу.

Під час проведення акції музичні композиції виконував академічний симфонічний оркестр обласної філармонії.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: студенти ННІ УФСК — Янна-Людмила Яковлева (1-PR курс),

Ольга Вишнивецька (1-ВБ курс, @v_olga_vs)