Вийшла в ефір передача «У фокусі подій» ТРК «Ільдана», участь у якій узяв участь доцент кафедри філософії та релігієзнавства Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Павло Кретов.

Темою розмови стало місце Черкащини на філософській мапі України і світу, актуальність філософії для сьогодення та її потенціал для самореалізації людини і, зокрема, молодої.

У цьому контексті науковець розповів про відкриття нових навчальних програм кафедри філософії та релігієзнавства навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії («Прикладна конфліктологія» (бакалаврат), «Соціогуманітарна аналітика та основи логотерапії» (магістратура)).

Ведуча, знана тележурналістка Валентина Рабцун розкрила тему та зробила програму цікавою й пізнавальною.

Переглянути програму можна тут:

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії