Обговорення освітньої програми «Основи сім'ї» автора Адріана Буковинського відбулося на базі Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Варто зазначити, що програма «Основи сім'ї» отримала схвалення Міністерства освіти і науки та рекомендована для викладання у 10-11 класах закладів загальної середньої освіти як варіативний предмет. Однак у соціумі існують різні думки щодо цього підручника.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігоря Волошина, у Черкасах вже вивчають думку цільової аудиторії щодо впровадження у черкаських школах курсу «Основи сім'ї».

Вітаючи присутніх, перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко зазначив:

— Ми вирішили зініціювати таку зустріч, адже тема створення щасливої сім'ї є досить актуальною, а в межах освітньої програми — ще й дискусійною. Сподіваюся на результативну роботу автора, експертів і журналістів, завдяки якій вдасться визначити проблемні місця чи неточності, сприяючи удосконаленню курсу.

В обговоренні взяли участь: автор освітньої програми Адріан Буковинський, представники релігійних громад Черкас, науковці ЧНУ, зокрема: Віталій Масненко, доктор історичних наук, професор, експерт із суспільно-політичних процесів Центру аналітичних досліджень «Прагма» ЧНУ, Наталія Степанова, кандидатка філософських наук, доцентка, Наталія Байдюк, кандидатка педагогічних наук, доцентка, Наталія Шавровська, кандидатка психологічних наук, доцентка, та інші експерти, журналісти, студенти.

Обговорення вийшло жвавим, ряд зауважень до освітньої програми було визначено. Захід став додатковою можливістю зацікавити батьків та дітей детальніше ознайомитися з програмою курсу «Основи сім'ї».

За словами першого проректора ЧНУ, обговорення нових освітніх програм разом з експертами ЧНУ буде практикуватися й надалі.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Фото: студент ННІ української філології та соціальних комунікацій Ілля Малоног (@bokehon)