Студентка-першокурсниця ННІ інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Антонова взяла участь у бліцтурнір з шахів «Відкритий Кубок Києва – 2026» (Kyiv Chess Cup – 2026, Перша ліга, II етап).
Змагання проходили 1 березня 2026 року у шаховій школі «Оболонь» у місті Київ. Турнір проводився з обрахунком міжнародного рейтингу FIDE, що підтверджує його офіційний статус та відповідність міжнародним стандартам.
Олександра навчається на спеціальності F1 «Прикладна математика», має І дорослий спортивний розряд із шахів та займається цим видом спорту вже 10 років, системно вдосконалюючи майстерність і беручи участь у змаганнях різного рівня.
Турнір відзначився високою конкуренцією та став важливим етапом набуття змагального досвіду у форматі бліцу. За підсумками змагань Олександра набрала однакову кількість очок з іншою учасницею та розділила третє місце за кількістю балів. Водночас при обрахунку із коефіцієнтом посіла четверте місце у підсумковій таблиці.
Вітаємо Олександру Антонову з гідним результатом та бажаємо подальших спортивних успіхів, нових перемог і впевненого зростання рейтингу!
http://cdu.edu.ua/news/oleksandra-antonova-pryzerka-blitsturnir-z-shakhiv-vidkrytyi-kubok-kyieva-2026.html#sigProIde73438abd1
ННІ інформаційних та освітніх технологій

