Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко розповів про зміни в освіті та про реформування ЗВО у програмі «На тему тижня» ТРК «Ільдана».

Олександр Володимирович говорив про якісну освіту на прикладі ЧНУ, підсумував результати досягнень університету та поділився планами на майбутнє. Також поінформував про те, як випускники Черкаського національного реалізовують отримані знання, а студенти — створюють проєкти поза навчанням.

— Зміни в законодавстві перебудовують і роботу Черкаського національного. Освітній процес не може стояти на місці, адже технології стрімко розвиваються. Головне — запроваджувати реформи з метою покращення якості освіти. Адже якість — це підготовка здобувача освіти до конкурентного середовища на ринку праці, — зазначив Олександр Черевко.

Детальніше в інтерв'ю:

Пресслужба Черкаського національного уніеврситету імені Богдана Хмельницького