Про здобутки Черкаського національного університету, плани на майбутнє, підсумки вступної кампанії, дистанційне навчання та багато іншого розповів в ефірі програми «У фокусі подій» на ТРК «Ільдана» в.о. ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко.

За його словами, відбудований навчальний корпус університету — це те, що одразу впадає в око. Але досягнень на всіх напрямах діяльності набагато більше. Це результат роботи колективу, особливо професорсько-викладацького, правильно вибудуваної співпраці з органами студентського самоврядування, а також життєвий і менеджерський досвід керівництва університету.

— Результатами роботи за 5 попередніх років задоволений, всі пункти своєї передвиборчої програми виконав. Але треба рухатися вперед, реалізовувати нові проєкти, — розповів Олександр Черевко, якому восени цього року колектив знову довірив найвищу в університеті керівну посаду.

Детальніше — у відео: