«ЧНУ об’єднує» —під таким гаслом вийшов черговий, 33-й випуск газети Черкаського національного університету «Наш національний».

Газета присвячена вступу-2018. У ній ідеться про освітні пропозиції ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, про те, яку спеціальність можна обрати відповідно до своїх сертифікатів ЗНО.

Кожен інститут та факультет університету знайомить абітурієнтів зі своїми спеціальностями.

У газеті розміщена інформація про можливість отримання другої вищої освіти та курси, організовані інститутом доуніверситетської підготовки та післядипломної освіти.

Йдеться також про особливості вступу до магістратури, про спеціальності, за якими в ЧНУ здійснюється підготовка докторів філософії.

Одна зі сторінок присвячена умовам навчання і проживання. Гуртожитки, бібліотека, їдальні, кафе, спортивні, тренажерні зали, майданчики, база «Сокирне», колективи «Черкащанка, «Серця трьох» команди КВН — усе це зробить студентське життя комфортним і яскравим. «Ми думаємо про вас, а ви думайте про навчання», — закликають майбутніх студентів ЧНУ.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького