Студенти й викладачі кафедри журналістики, реклами та PR-технологій розпочинають навчання в партнерстві з Національною спілкою журналістів України, Європейською федерацією журналістів.

3 листопада стартував онлайн-курс для журналістів «У фокусі — КРИМ» про досвід та методику висвітлення проблем окупованого Криму.

Студенти прослухають 10 навчальних вебінарів протягом листопада – грудня 2021 року на платформі Zoom. Під час вебінарів учасники дізнаються про ситуацію й роботу журналістів в окупованому Криму, про досвід і нові підходи до отримання інформації про життя на півострові, про поширення інформації для аудиторії з усіх регіонів України.

Проблематика занять: збирання й перевірка інформації та матеріалів в умовах обмежених можливостей; пошук, створення й підтримка зв’язків із джерелами інформації; створення баз даних про проблеми Криму; проведення журналістських розслідувань і створення тематичних циклів журналістських матеріалів, фільмів, спеціальних програм тощо.

Слухачі, які візьмуть участь у вебінарах та пройдуть фінальне тестування, отримають сертифікат.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ ЗА ПОКЛИКАННЯМ.

Кафедра журналістики, реклами та PR-технологій