Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували ще один варіант тестів, які можна використати як тренувальні в межах підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році.

Минулого тижня ми повідомляли про нові можливості для підготовки потенційних учасників до НМТ 2024, а саме про перший варіант тренувальних тестів, укладених на основі матеріалів, що були використані на реальному тестуванні у 2023 році. Відтепер став доступний ще й другий варіант.

Добірки завдань, упорядковані на основі тестів, що було оприлюднено в розділі 4 тому II офіційного звіту за підсумками НМТ 2023, з української мови, математики, історії України, іноземної мови (англійської, іспанської, німецької, французької), біології, фізики та хімії подано в окремих pdf-файлах та розміщено на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».
Щоб скористатися платформою:

• створіть обліковий запис на ній (якщо ще не зареєстровані);

• перейдіть до вкладки «Курси» й виберіть навчальний курс для 10 чи 11 класу;

• відкрийте вкладку «НМТ 2023: другий варіант»;

• натисніть на «Переглянути курс», а потім — на «Зареєструйтеся» — у такий спосіб ви отримаєте повний доступ до курсу для перегляду й виконання тестових завдань.

Джерело: Український центр оцінювання якості освіти

Приймальна комісія