У межах кожного навчально-наукового візиту важливу роль для науковця відіграє також культурна складова, зокрема ознайомлення з історією та традиціями приймального університету.

Наукові співробітники кафедри сучасної, новітньої та американської історії, журналістики та аудіовізуальної комунікації та реклами з університету Вальядоліда — Цезар Гарсія Андрес та Пабло Арконада Ледесма перебували у ЧНУ в межах програми Еразмус+. Це дало їм змогу розширити свої знання про історію та культурні традиції Черкащини й України.

Гості з цікавістю прослухали екскурсії в Археологічному музеї та Музеї українського рушника ЧНУ. Особливе враження на науковців справили археологічні знахідки, знайдені на території Черкащини та величезна колекція вишитих рушників й українського одягу.

Кафедра сучасних практик викладання англійської мови