Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького увійшли до низки кращих освітян 2018 року за версією тижневика «Освіта». Про це йдеться в № 1-2 (2019 рік) видання.

За сподвижництво у впровадженні новаторських форм національно-патріотичного виховання студентської молоді визнано кращим освітянином року, лауреатом відзнаки «Народ мій завжди буде» ректора університету Олександра Черевка.

Лауреатом відзнаки «Залиш мені в спадщину думку найвищу» за унікальні книги-розвідки «Подорож Златокраєм», присвяченої історії і сьогоденню Золотоніщини та «2300 вибраних мудрих думок про книгу і читання» став доцент, директор наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича Григорій Голиш.

Університетська громада щиро дякує редакційній колегії газети та редактору Ользі Коноваленко за високу оцінку.

Колектив Черкаського національного також вітає освітян Черкащини, які отримали відзнаки тижневика «Освіта» — Валерія Данилевського, Ольгу Жалдак, Людмилу Васильєву, Олександра Шамрая, Валентину Савицьку.

Прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького