26 травня 2022 року науковці ННІ міжнародних відносин, історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Оксана Пушонкова та Лариса Синявська взяли участь у роботі Міжнародного круглого столу «Музейна педагогіка в умовах воєнного стану».

Музейники, науковці, вчителі та викладачі з багатьох міст України розглядали вплив воєнного стану на науково-освітню роботу музеїв, філософські аспекти музейної діяльності в умовах війни, ділилися досвідом нових проєктів та засобами актуалізації культурної спадщини, визначали завдання музейної педагогіки у воєнний час, говорили про особливості роботи державних, шкільних та університетських музеїв, зокрема стан музейної справи в Черкаському національному університеті під час російсько-української війни 2014 — 2022 рр.

Україна — єдина країна, любов до Батьківщини та її історії мотивує сьогодні багато музейних проєктів, які не лише інформують та формують критичне мислення, але й надихають на Перемогу!

За результатами Круглого столу буде видано збірник наукових матеріалів.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії