Студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Віталій Новаковський взяв участь у відкритому чемпіонаті України з велосипедного спорту (крос), що відбувся в Харкові протягом 17-20 жовтня.

За інформацією «Табло. Черкаси», спортсмен виборов золото і став чемпіоном України.

— Гонка була фізично складною, але для нас, спортсменів із шосейною підготовкою, вона дуже підходила. Тому що було багато рівних ділянок на трасі. Ми змогли взяти силою і швидкістю. Те, що ми вміємо. Коли я фінішував, то під’їхав до свого напарника Костянтина Рибарука. Він на мене подивився і сказав: «Вітаю тебе». Я радий, що Черкаси повезуть додому дві медалі з чемпіонату України. Це дуже круто, — поділився враженнями студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я Віталій Новаковський.

Черкащину також представили: Костянтин Рибарук, Ростислав Царан та Андрій Підкуйко. Серед 18 учасників третє місце вдалося здобути Костянтину Рибаруку.

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького