У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся конкурс студентського есе «Участь у програмі Еразмус+ — моє вікно у Європу».

Конкурс відбувся в межах святкування програми Еразмус+ у Європі. У конкурсі взяли участь студенти з 7 структурних підрозділів. Найбільша кількість учасників була з ННІ іноземних мов та ННІ економіки та права.

Переможці та учасники конкурсу отримають грамоти від ректора ЧНУ Олександра Черевка та подарунки від Національного офісу Еразмус+ в Україні та Черкаського національного університету. «Ми пишаємося нашими активними, талановитими та розумними студентами. Щиро бажаємо всім студентам втілити в життя їхні мрії та долучитися до великої родини Еразмус+» — зазначив Олександр Черевко.

Центр зовнішніх і міжнародних зв’язків