Викладачі та студенти ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького взяли участь у відкритій онлайн-лекції на історичну тематику.

Доктор історичних наук, професор Юрій Присяжнюк розповів учасникам заходу про козацький світ та проблеми формування ідентичності української нації. Усі охочі мали змогу поставити питання лектору та обговорити актуальні аспекти теми.

Враженнями про зустріч поділилася заступниця директора інституту з навчальної роботи, доцентка Валентина Мовчан: «У цей важкий для України час важливо усвідомлювати українську унікальність. Сьогодні Юрій Петрович говорив зі студентами й викладачами ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи й мистецтва про українську ідентичність, духовність, любов до свободи та миру!»

Нагадуємо, що триває цикл науково-просвітницьких заходів від Черкаського національного для студентів, аспірантів та науковців.

Всі заходи  проходять за єдиним посиланням https://meet.google.com/oaw-vpmp-zni

Щоб приєднатися з телефону, наберіть номер +1 475-441-5165 і введіть PIN-код 352 408 439#

Пресслужба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького