Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області та Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького віднині партнери.

Меморандум про співпрацю підписали ректор ЧНУ  Олександр Черевко та начальник Головного управління ДСНС України в Черкаській області, полковник служби цивільного захисту Андрій Даник. У заході взяли участь співробітники кафедри військової підготовки ЧНУ.

Таке співробітництво дає змогу рятувальникам та освітянам посилити роботу у напрямі проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності студентів та населення з пожежної безпеки, вміння діяти у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.

Важливим аспектом Меморандуму є можливість обміну досвідом з питань психологічної підготовки під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Джерело: Головне управління ДСНС у Черкаській області