З 2 травня студенти-правники розпочали консультування в «юридичній клініці» Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Напередодні було проведено тренінг для студентів другого курсу, які навчаються за спеціальністю 081 «Право». Майбутні консультанти прослухали правила спілкування з клієнтами, обговорили проблемні ситуації та поставили запитання стосовно надання безоплатної правової допомоги. Також студенти спробували себе в ролі консультантів, моделюючи різні ситуації комунікування з клієнтами.

Завершився тренінг грою, де учасники пояснювали один одному юридичні терміни, пов’язані з роботою юридичної клініки.

Нагадаємо, юридична клініка Черкаського національного уінверситету імені Богдана Хмельницького проводить консультації в режимі офлайн. Клієнтів чекають у вівторок і четвер з 9:00 до 12:00 та з 14:00 до 17:00 за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка 81, корпус №1, кабінет №123.

Юридична клініка